Jdi na obsah Jdi na menu
 


Costa a Nedzipi jsou naši

28. 2. 2007

  Jak je u našeho vedení už zvykem, podepisovalo se až poslední chvíli, tedy v poslední přestupní den (28.2.). Nic to však nemění na tom, že se náš kádr rozroste o další dvě akvizice. Zajímavost těmto přestupům dodává fatk, že se jedná o hráče zahraniční a tudíž Slavia opět (jak je jejím dobrým zvykem) přispěla ke zatraktivnění české fotbalové ligy.

Obrazek

  Prvním z nových hráčů v našem týmu je Brazilec Michel Fernando Costa z klubu Gremio Barueri, který nyní hraje druhou brazilskou ligu. Právě do druhé ligy dovedl Costa tým cobi kapitán. Hráč oslaví 11.března šestadvacáté narozeniny a jeho oblíbenou pozicí je střední záloha. Ačkoli tam je v současné době přetlak, dá se očekávat že si místo v základní sestavě nakonec získá. Na úkor koho, je však zbytečné diskutovat a navíc vše závisí od jeho přístupu a kvalit.

- Přichází na přestup se smlouvou do 30.8.2008 s možností opce do 28.2.2010


Obrazek

  Druhou posilou je dvacetiletý útočník nebo záložník Armend Nedzipi z makedonského klubu Sloga Jugomagnat. Ten momentálně působí kvůli finančním potížím až ve druhé makedonské lize, v minulosti ji však několikrát vyhrál a absolvoval i předkolo Ligy mistrů. Armend je mladším synem v rodině známého bývalého reprezentanta a i přes svůj věk toho má dost za sebou. Prošel mládežni-ckými týmy Herthy Berlin a Wolfsburgu a do rodné Makedonie se vrátil pouze kvůli rodiným problémům. Věřme, že se tento šikovný levonohý hráč v našem týmu prosadí a bude platnou posilou.

- Hráč přichází na hostování do konce jarní části sezony s možností uplatnění opce.

Obrazek

  Jelikož se tyto stránky rozjeli pozdě, nemohl jsem vás informovat o naší třetí zimní posile Ľubomíru Reiterovi. Tento 32 letý forvard, bývalý hráč Olomouce, kde se stal nejlepším střelcem ligy, přichází ze slovenské Artmedie Bratislava. V tomto poměrně známém celku necítil podle svých slov důvěru trenéra a tak rád přijal nabídku hostovat ve Slavii. Věří, stejně jako my, že jakmile nabere virózou ztracenou kondici, bude mít ve Slavii místo. Hráč má zkušenosti i ze zámořské MLS, kde oblékal dres Chicago Fire. V české lize nastřílel v 88 zápasech 31 gólů.

- Přišel (8.2.07) na hostování do konce sezóny.


Přehled změn v kádru v přestupovém období Zima 2006/07

Odešli: Pavel Fořt - Ú (FC Toulouse), Radim Nečas - Z (FK Mladá Boleslav), Martin Slavík - B (FK Teplice), Marcel Gecov - Z (SK Kladno)
Přišli: Michel Fernando Costa - Z (Gremio Barueri), Armend Nedzipi - Ú/Z (Sloga Jugomagnat), Ľubomír Reiter - Ú (Artmedia Bratislava)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dalislavista

(Fishlitt, 3. 3. 2007 11:14)

Návštěvy Strahova jsou mým největším hříchem. Nedostanu se tam totiž příliš často :( A když tak individuálně. Každopádně rád bych toto napravil a jak na Strahov tak poté i do Edenu cestoval pravidelně. Myslím že i díky těmto stránkám mohu získat kontakty na další slávisty z Ústí a společně s nimy pak tuto věc řešit...

Dobrý

(dalislavista, 2. 3. 2007 7:38)

Snaha se cení!. Dotaz mimo-jak jezdíš na Strahov? Jezdí vás víc?

Díky

(Fishlitt, 1. 3. 2007 21:15)

Pánové děkuju za pochvaly, moc si jich vážím. Budu se snažit ;)

Dobrý

(Standa, 28. 2. 2007 22:13)

Souhlasím s tím co napsali sksmen a mudrc. Držím Ti palce, dám si Tě do oblíbených. Já dělám www.bene.unas.cz tak se mrkni, jsou tam fotky

supr

(sksman, 28. 2. 2007 21:01)

jo celkem slušnej článek a hlavně nekopíruje články z jinejch webů....to taky moc často nevidim.

:-)

(mudrc, 28. 2. 2007 20:53)

docela kvalitní článek, čekal jsem nějakou hrůzu, jako se obvykle na podobných webech o Slavii objevují, se spoustou převzaných frází. Ale tohle vážně není špatné. Jen tak dál, držím palce!